آخرین اخبار : 

امین حیایی و کافه داری همسرش

wpid-amin.hayai2_.jpg

امین حیایی

آقای امین حیایی و خانم نیلوفر خوش خلق دو زوج هنرمندی هستند که سالهاست با عشق و محبت در کنار یکدیگر دوام آورده و زندگی هنری فوق العاده زیبایی را باهم خلق کرده اند .

در ابتدا آقای امین حیایی پا به عرصه ی بازیگری گذاشت و بعد پشت بند او ، همسرش نیلوفر خوش خلق وارد دنیای بازیگری شد . آنها چندین کار را با یکدیگر اجرا کردند مانند فیلم سینمایی « دایره زنگی » اما خوشبختانه توانسته اند در عرصه ی زندگی واقعی یشان نقش خود را به نحو احسنت اجرا کنند .
درآمد زندگی این دو زوج فقط از طریق بازیگری بود که الان 1 سالی می شود با افتتاح کافه ی وانیل در تهران ، درآمد دومی را هم کسب کردند.

البته ناگفته نماند که سهامدار کافه وانیل فقط خانم نیلوفر خوش خلق می باشد و به قول آقای امین حیایی : من فقط یکی از مشتریان پر طرفدار این کافی شاپ هستم . با افتتاح این کافی شاپ ، نیلوفر دیگر احساس استقلال می کند و من هم که به سر صحنه می روم احساس راحتی می کنم و خیالم جمع است چون می دانم الان نیلوفر در کافه وانیل نشسته .
در کافه وانیل تابلوهای نقاشی از هنرمندان نه چندان مشهور استفاده شده که قابل فروش می باشند و اگر کسی بخواهد ، به او آموزش نقاشی هم داده می شود .

ویدئو های مرتبط:

امین حیایی

فیلم امین حیایی

امین حیایی و همسر اولش

amin hayai

امین حیایی و پسرش

زن امین حیایی

همسر امین حیایی

عکس امین حیایی

امین حیایی و همسرش

بیوگرافی امین حیایی